Гру

Філологи «Сухомлинки» поза конкуренцією!

Вітаємо студентку ІІІ курсу спеціальності “Середня освіта (Українська мова і література)” МНУ імені В. О. Сухомлинського Єфімовську Оксану з перемогою в ІІІ (обласному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка (науковий керівник – доц. Корнієнко І. А.).

І місце серед найсильніших студентів-філологів та прикладних лінгвістів провідних ВНЗ Миколаєва – МНУ імені В. О. Сухомлинського, ЧНУ імені Петра Могили, НУК імені адмірала Макарова, Миколаївського національного аграрного університету! Високий результат зі значним відривом в інтелектуальній боротьбі!

Бажаємо нашій талановитій студентці з новими силами та міцними знаннями здобути перемогу у Всеукраїнському етапі конкурсу!

competition-1

competition-2