Гру

Зустріч з майбутніми членами лінгвістичної родини

Сьогодні у рамках профорієнтаційної роботи до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського завітали випускники м. Покров Дніпропетровської області. Стежками історії університету абітурієнтів провели студенти та викладачі спеціальності «Прикладна лінгвістика». Захоплюючі розповіді про історію університету, зустріч із лінгвістичною студентською громадою, презентації про відомих випускників та студентів спеціальності занурили учнівську молодь у світ науки, лінгвістики та професійних компетентностей. На мить відчути себе дорослими та зробити крок назустріч своєму майбутньому, сподіваємося, допомагають такі зустрічі. Дякуємо організаторам заходу, колективу кафедри загальної та прикладної лінгвістики та студентам-лінгвістам!

linguistics-1

linguistics-2