Гру

Увага! Вакансія працевлаштування!

Аналітичний центр CEDOS шукає директора/ку

CEDOS –  незалежний, позапартійний, некомерційний аналітичний центр, досліджує державну політику та суспільні процеси у сферах освіти, міграції та міського розвитку з метою формування прогресивних інституцій та посилення участі громадян у прийнятті рішень. Робить акцент на необхідності дискусій щодо шляхів розвитку України, виступає за соціально орієнтовану, прогресивну економіку та політику.

Обов’язки  директор_ка CEDOS:

• Відповідає за виконання стратегії і координує виконання проектів Центру;
  • Координує та виконує адміністративну діяльність Центру;
  • Комунікує з партнерами та донорами;
  • Займається фандрайзингом;
  • Займається стратегічним та операційним плануванням;
  • Виконує функції HR;
  • Звітує перед наглядовою радою, донорами, податковою та аудитом.

Вимоги до кандидатів/ок:

• Не менше 2 років досвіду управління колективом;
  • Досвід роботи з міжнародними донорами, успішний досвід написання грантових заявок;
  • Розвинуті комунікаційні навички (українською та англійською);
  • Навички проектного менеджменту, управління персоналом та управління неурядовими організаціями

Вітається:

• Досвід дослідження тем, дотичних до проектів CEDOS (місто, міграція та освіта);
  • Диплом магістра західного університету;
  • Досвід роботи в міжнародних організаціях.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • конкурентоспроможну заробітну платню;
  • роботу в дружньому колективі та можливості для розвитку.

Охочих просимо надсилати своє резюме та короткий мотиваційний лист  (до 1 сторінки) українською мовою на електронну адресу:

info@cedos.org.ua, вказавши в темі листа «Вакансія директора», до 22 грудня 2017 року включно.

Рішення про прийом на роботу буде прийнято за результатами співбесід протягом грудня 2017 – січня 2018 року.

Початок роботи – не пізніше 1 лютого 2018 року.