Гру

V ювілейний фестиваль творчості «Молодіжна хвиля»

16 грудня на механіко-математичному факультеті в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки»  відбувся ювілейний V фестиваль творчості «Молодіжна хвиля». На свято творчості, натхнення та науки завітала рекордна кількість учасників з різних куточків Миколаївської та Херсонської областей!

Урочисте відкриття підготували студенти Миколаївського коледжу культури та мистецтв. Традиційно талановиту молодь підтримали партнери фестивалю: ТОВ «Золотий колос», школа англійської мови «ADDRIAN», дизайн-студія «Ход конем», Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», а також долучилися Миколаївський коледж культури та мистецтв та Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Близько 400 учнів працювали в студіях фестивалю:

• Детективне агентство
  • Пригоди чисел та фігур
  • Магія чисел та математичних фокусів
  • Математичний калейдоскоп
  • Майстерня митців
  • Планета Екзот
  • Перлини світу
  • Сузір’я Корифеїв
  • Кастинг професій
  • Шалені перегони
  • Crazy animator
  • IT – батл
  • Game
  • Fusis
  • Розумні речі

Партнери фестивалю ТОВ «Золотий колос» та школа англійської мови «ADDRIAN» відзначили цінними подарунками переможців кожної студії та кращого студента-наставника, а директор ТОВ «Золотий колос» Надія Валеріївна Іванова започаткувала гран-прі нагороду для кращого студента та найактивніших учасників.

Вітаємо всіх переможців та учасників фестивалю! Бажаємо творчих та наукових успіхів!

wave-1

wave-2