Бер

«Леді-Вчитель»

Прихід весни пов’язаний із прекрасним жіночим святом – 8 Березня! Усе найдорожче, що є в нашому житті – щастя, радість, кохання – пов’язане з Жінкою!

4 березня, до дня всіх жінок, в інституті педагогічної освіти пройшов конкурс краси і талантів – «Леді-Вчитель». Красуні приємно здивували наших глядачів своїми талантами, розумом, кмітливістю, вмінням триматися на сцені. Усі конкурсантки були нагороджені почесними грамотами, квітами та бурхливими оплесками глядачів. Кожна учасниця стала переможцем в своїй номінації.

Отже, Морозова Світлана – «Леді-Креатив», Котик Ярослава – «Леді-натхнення»,

Сініцина Катерина – «Леді-Грація», Пасичнюк Ольга – «Леді-Чарівність», Самігулліна Оксана – «Леді-Досконалість», Гончаренко Карина – «Леді-Ніжність», Зайкова Ангеліна – «Леді-Сюрприз», Волощук Анастасія – «Леді-Поетичність».

Хлопці підготували вітальний подарунок, а справжнім сюрпризом для присутніх стали виступи танцювального колективу «Ритми планети».

Прес-цетр ННІ педагогічної освіти

xxBwxDSxlns