Гру

Бесіда з елементами тренінгу «Чужу біду до себе прикладай»

4 грудня до Міжнародного дня інвалідів на факультеті фізичного виховання та спорту для студентів 2 та 3 курсу було проведено бесіду з елементами тренінгу «Чужу біду до себе прикладай».

Заступник декана по роботі зі студентами Адаменко О. О. розповіла про людей з функціональними обмеженнями. Особливу увагу приділили параолімпійцям, випускникам факультету фізичної культ утри та спорту: Комар Андрію та Шенкевичу Сергію, що стали призерами різних чемпіонатів світу та Європи з фехтування.

Під час заходу студенти переглянули відео «Ігри героїв», учасниками яких були наші співвітчизники, що стали інвалідами в АТО. Завершився захід тренінгом на співробітництво і взаємодопомогу, якої сьогодні так бракує людям з обмеженими можливостями.

Хочеться висловити найтепліші слова нашим співвітчизникам-громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування і побажати міцного здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

training-1

training-2