Гру

Науковий семінар «Умови успішного професіогенезу особистості»

13 грудня 2017 р. доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук В. В. Шевченко організував та провів науковий семінар «Умови успішного професіогенезу особистості».

Його активними учасниками стали:

1) науково-педагогічні працівники кафедри психології: Савенкова І. І., Шевченко В. В., Кучманич І. М., Чугуєва І. Є., Мороз Р. А., Опанасенко Л. А.;

2) заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості – Фоменко Н. М.;

3) студенти 3-7 курсів спеціальності «Психологія»: Лисогор А. В., Степанюк Л. С., Дмитрів О. В., Заболотських А. О., Копчак В. В., Крисенко К. Є., Кіхтан М. В., Любінецька Г. Л., Ралєва Н. О., Шавловська І. С., Джоган Д. М., Макушева С. П., Полєшко Н. С.

У процесі роботи учасниками семінару було висвітлено багато аспектів проблеми, серед яких особливо значущими стали:

• актуальність питання професіогненезу у вітчизняній та зарубіжній психології;
  • сутність та структура професійної підготовки висококваліфікованих спеціалістів;
  • компетенції у професійній підготовці майбутній психологів;
  • основні напрями та умови розвитку успішного професіогенезу;
  • фактори формування професійно-важливих якостей особистості тощо.

seminar-1

seminar-2