Гру

«Подорож на Запорізьку Січ»

7 грудня 2017 р. на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся виховний захід «Подорож на Запорізьку Січ». Захід підготували студенти 248 групи спеціальності «Початкова освіта» спільно із доцентом кафедри початкової освіти Тимченко А. А.

Метою заходу було виховання почуття гордості за український народ, відчуття етнічної приналежності, український менталітет та патріотичні почуття, формування у студентів бажання примножувати традиції свого народу, берегти його національну культуру і звичаї.

Студенти поринули в захоплюючий світ козацтва з підбіркою найцікавіших фактів про них: переглянули відеонарис присвячений історії виникнення козацтва; познайомилися із цікавими біографічними фактами про гетьманів України; одягом, зброєю та їжею козаків; лікувальною справою та розвитком освіти на Запорізькій Січі.

Співробітниками Наукової бібліотеки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського була представлена експозиція книжкової виставки, присвячена козацтву.

Zaporizhzhya-Sich-1

Zaporizhzhya-Sich-2