Гру

Відкриття новорічної ялинки!

19 грудня 2017 р. у святковий день Святого Миколая в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки! Новорічний настрій усім присутнім подарували вихованці творчого центру «Естетика», а цікаві конкурси дали змогу розкритися всім талантам наших студентів! Найактивніші та запальні учасники отримали приємні подарунки від партнера MOYO.ua.

Відкриття відбулось завдяки зусиллям первинної профспілкової організації студентів та голови Олесі Миколаївни Олексюк. Також, висловлюємо подяку мережі он-лайн магазинів MOYO.ua за підтримку в організації новорічних заходів університету.

tree-1

tree-2