Гру

Андріївські вечорниці на факультеті дошкільної та початкової освіти

Із часом усе змінюється, не виключенням є і традиції. Сучасність поступово витісняє знані нашими бабусями і дідусями звичаї й обряди, видозмінює їх, трансформує на новий лад. Багато з них відходять у минуле і залишаються лише пам’яттю, згадкою про життя наших предків.

Команда факультету дошкільної та початкової освіти «Наша Галя балувана» вирішила відкрити скриню українського фольклору, а точніше, зануритися в атмосферу Андріївських вечорниць.

Зазвичай, 13 грудня українці відзначають День святого Андрія Первозванного. З усіх свят річного календарного циклу день Андрія Первозванного є одним із найтаємничих та загадкових. Цього дня відбуваються заклинання й угадування майбутнього, ритуали з калитою та інші ворожіння. Всі присутні з задоволенням долучилися до цього чудового свята.

Andrew-3

Andrew-1