Гру

«Подарунок для кожного»

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти організували благодійну акцію «Подарунок для кожного». Такі благодійні акції є традиційними для факультету. Організатори прагнуть донести, що милосердя є не одноразовою акцією, а постійною допомогою, яку необхідно надавати всім хто її потребує.

19 грудня студенти 318 групи завітали до дошкільного закладу освіти №93 та потішили малят театралізованою виставою за сюжетом української народної казки «Дідова дочка та бабина дочка».

Варто зазначити, що діти та працівники закладу залишилися у захваті від проведеного заходу і чекають студентів з наступною програмою.

children-1

children-2