Гру
2017

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти подарували казкове дійство школярам

Уже понад 10 років, у День Святого Миколая студенти спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом доцента кафедри початкової освіти Авраменко К. Б. підготували для дітей казкове дійство. Цього року цю традицію продовжили ще 2 викладачів цієї кафедри: Тарасюк А. М. та Казанжи О. В.

Традиційно – метою таких щорічних акцій є радість спілкування, створення малюкам незабутніх святкових враження, адже це свято, яке з нетерпінням чекає кожна українська родина.

Студенти 348 групи (куратор – Авраменко К. Б.) відвідали дітей ДНЗ № 115 «Золоті зернята» та спеціалізованої школи № 59 з поглибленим вивченням англійської мови; студенти 448 (керівник – Тарасюк А. М.) завітали до учнів ЗОШ №39 імені Ю. І. Макарова; студенти 148 групи (куратор – Казанжи О. В.) привітали дітлахів Очаківської школи-інтернату.

Традиційно, гості прийшли з подарунками, солодощами, а також показали дітям передноворічну казку.

Діти теж долучилися до святкування, читали вірші та співали пісні про Миколая.

Усім важливо пам’ятати: добро може творити кожен, варто лише робити добрі справи від щирого серця!

St-Nicholas-Day-1

St-Nicholas-Day-2