Січ
2018

Методичний тренінг від Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джона Сілвера

12 січня 2018 року на факультеті іноземної філології відбувся тренінг з методики викладання іноземної мови на тему «Communicative Activities», який провів Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер.

У дружній невимушеній атмосфері викладачі та магістранти факультету іноземної філології, вчителі англійської мови шкіл Миколаєва ознайомились з новітніми методами створення ситуацій реального спілкування на заняттях, обговорили особливості застосування цих методів відповідно до комунікативних потреб учнів, способи підвищення мотивації до навчання. Тренінг дав потужний поштовх для професійного розвитку та самовдосконалення як майбутнім, так і досвідченим вчителям.

John-Silver-6

John-Silver-7