Січ

Свято Коляди на факультеті дошкільної та початкової освіти

Свято Коляди на факультеті дошкільної та початкової освіти проходить регулярно – це одне із найбільших й найвеличніших сонячних свят, яке було шановане нашими предками. Відтворення і запровадження у повсякденне життя наших споконвічних, вільних від елементів чужоземних нашарувань свят і традицій – є запорукою збереження і розвитку національної ідентичності, єдності і самодостатності української нації.

Під час свята, перебуваючи у колі своїх друзів ми отримуємо можливість доторкнутися до сакрального, духовного світу наших предків, єднаючись із яким ми отримуємо духовну підтримку, зміцнення віри в Правду і Силу нашого Роду.

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти разом з працівниками і дітьми дошкільного навчального закладу №115 привітали працівників Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з Різдвяними святами.

Діти привітали ректора університету академіка Будака Валерія Дмитровича заспівали Різдвяні коляки та представили невеличку виставу.

Kolyada-1

Kolyada-2