Січ

Концерт-лекція інструментальної музики

12 січня 2018 року на кафедрі музичного мистецва відбувся концерт-лекція інструментальної музики, присвячений роковинам та пам’ятним датам української музичної культури. Захід проходив у рамках наукової теми МНУ імені В.О.Сухомлинського «Військово-патріотичне виховання студентів у навчально-виховному просторі університету» та наукової теми кафедри музичного мистецтва.

У концерті взяли участь студенти Н. В. Ревенко, Л. Л. Васильєвої та Д. І. Мосіна. Прозвучали твори І. Шамо, Л. Кочетова, С. Павлюченка, М. Скорика, Л. Красєва, Б. Бельського, О. Пірумова, Л. Бекмана, Ю. Щуровського, В. Птушкіна, В. Дробязгіної, В. Журавицького. Вела концерт-лекцію доцент Л. Л. Васильєва.

music-0

music-1