Лют

Конкурс творчого письма «WRITE ON! UKRAINE»

5 лютого 2018 року у бібліотечному ресурсному центрі «Mykolaiv Window on America» за підтримки волонтера Корпусу Миру в Україні Мелані Грехем (США) відбувся перший етап міжнародного англомовного конкурсу творчого письма «Write On! Ukraine».

Студенти I курсу факультету іноземної філології взяли участь у регіональному етапі міжнародного конкурсу.

Переможці регіонального етапу отримають відповідні призи за участь, а кращі роботи потраплять до національного етапу конкурсу.

Фінал міжнародного конкурсу відбудеться у Грузії. Сподіваємося, що серед його учасників будуть і представники факультету іноземної філології. Бажаємо успіхів!

Write-On-1

Write-On-2