Лют
2018

Навчально-методичний семінар «Дидактичні можливості інформаційних технологій у професійній підготовці практичних психологів»

1 лютого 2018 р. викладачем кафедри психології Л. А. Опанасенко організовано та проведено навчально-методичний семінар «Дидактичні можливості інформаційних технологій у професійній підготовці практичних психологів».

Його активними учасниками стали: науково-педагогічні працівники кафедри психології: Савенкова І. І., Шевченко В. В., Кучманич І. М., Чугуєва І. Є., Литвиненко І. С., Опанасенко Л. А, Санько К. О., Мухіна Л. М.; доцент кафедри соціальної роботи – Прасол Д. В.; консультант психологічної консультації Центру психологічної служби університету – Гулькова Д. С.; студенти 3-7 курсів спеціальності «Психологія»: Плахтій М. В., Лисогор А. В., Касьянова Н. М, Степанюк Л. С., Любінецька Г. Л., Полєшко Н. С.

У процесі роботи учасники семінару розглянули дидактичну спрямованість сучасних інформаційних технологій; визначили переваги та недоліки використання інформаційних технологій під час аудиторних занять та у процесі самостійної роботи студентів-психологів; обмінялися досвідом з методичних аспектів застосування у викладацькій діяльності Web-ресурсів, Google-Форм, відеозйомки та її аналізу, скрайбінгу, хмарних технологій, освітніх платформ тощо; окреслили актуальні напрямки розвитку педагогічної майстерності, пов’язані з використанням інформаційних технологій у професійній діяльності сучасного викладача ВНЗ.

Під час семінару кожен його учасник мав змогу ознайомитися з тематичною виставкою «Сучасні науковці та практики про ресурсні можливості інформаційних технологій у навчанні студентів-психологів», що підготували працівники бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського.

seminar-0

seminar-1