Лют
2018

molodwave

Молодіжна хвиля оголошує реєстрацію на VI фестиваль творчості, натхнення і науки, який відбудеться 12 травня 2018 року. Реєстрація учасників фестивалю триватиме до 1 травня 2018 року (Натисніть для завантаження анкети-заявки), анкети можна надіслати на електронну пошту проекту molodwave@gmail.com або Укрпоштою.

Підтвердження участі у фестивалі для тих, хто зареєструється необхідно здійснити з 1 по 10 травня 2018 року на електронну пошту або за телефоном 0967341858 (Манькусь Ірина Володимирівна).

Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24, навчальний корпус №2, механіко-математичний факультет, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.