Лют
2018

ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Інформаційні технології в моделюванні» (ITM-2018)

itm

Запрошуємо усіх бажаючих викладачів і студентів взяти участь у ІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Інформаційні технології в моделюванні» (ITM-2018), що відбудеться 22-23 березня 2018 року на базі кафедри комп’ютерної інженерії механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Тези будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції «Інформаційні технології у моделюванні» (ISSN 2519-8319).

Запрошуємо до публікації статей в науковому журналі «Геометричне моделювання та інформаційні технології» (ISSN 2524-0978) (документи щодо надання журналу статусу фахового подані до експертної ради МОН України).

Усі подробиці знаходяться на сайті: http://conf.ce.in.ua

Буклет (запрошення на конференцію)