Лют

Зустріч прогресивних викладачів

3 лютого 2018 р. доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Данік Наталія Вадимівна брала участь у неформальній зустрічі прогресивних викладачів у м. Києві, ініційованої Інститутом демократії та соціального прогресу, за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта, де зустрілись близько 50 викладачів з різних вищих навчальних закладів України.

Під час зустрічі було ініційовано створення та визначення подальших реалістичних кроків діяльності Платформи Прогресивного Прєпода, яка об’єднала викладачів, які готові змінювати систему освіти.

Дуже приємно, що існують такі заходи, адже це великий крок до сучасної прогресивної освіти.

Danik-1

Danik-2