Лют
2018

Нарада з питання реформування фінансування та економічних відносин у сфері вищої освіти

06.02.2018 р. в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася нарада з питання інформації про реформування фінансування та економічних відносин у сфері вищої освіти (відповідно до доповідної записки Колегії Міністерства освіти і науки України від 26.01.2018 р.).

Доповідачами виступили Кіщак І. Т., декан факультету економіки, Бурова Т. А., завідувач кафедри обліку та оподаткування; Стройко Т. В., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та економіки; Назарова Л. В., завідувач кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності; Корнєва Н. О., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Вони ознайомили присутніх з особливостями майбутнього фінансування та специфікою обчислювання надходжень за формулами, що надаються в документі від Колегії Міністерства освіти і науки України.

conference-1

conference-2