Гру
2017

Тренінг на тему «Ораторське мистецтво» для студентів театральної студії «По Фрейду»

18 грудня 2017 року в рамках роботи Психологічної служби університету був проведений тренінг на тему “Ораторське мистецтво” для студентів театральної студії “По Фрейду”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Заняття було розділено на декілька етапів. На кожному етапі було розкрито окремі теми з ораторського мистецтва. Під час тренінгу студенти поетапно вчилися керувати спочатку своїм голосом і своїми емоціями, а потім тримати аудиторію, викликати емоції, переконувати і отримувати задоволення від своїх виступів.

На занятті з ораторської майстерності головною метою було розвити красномовство кожного з учасників, додати впевненості в собі і в тому, що вони здатні зробити. Базою для цієї впевненості стала практика, заснована на теорії, що відібрана з кращих джерел з ораторського мистецтва.

art-1