Гру
2017

Профорієнтаційні тренінги для майбутніх абітурієнтів на тему «Хочу»+«Можу»+«Треба»-Правильний вибір професії»

Протягом жовтня-листопада місяця 2017 н.р. в Миколаївському обласному центрі зайнятості відбулися профорієнтаційні тренінги для майбутніх абітурієнтів на тему “Хочу”+”Можу”+”Треба”-Правильний вибір професії” для учнів 10 класу ЗОШ №15; для учнів 9-10 класу ЗОШ №7; для учнів 10 класу ліцею; для учнів 9-10 класів гімназії.

Тренерами виступали волонтери психологічної служби університету  (студенти 4-5 курсу спеціальності  “Психологія” факультету педагогіки та психології).

Тренінги були направлені на допомогу у виборі майбутньої професії, враховуючи здібності, інтереси та можливості учнів.Для учнів заняття проходили інформативно, активно, особливу увагу було приділено аналізу професійного самовизначення й планування професійних перспектив. Учасники за допомогою активних вправ змогли дізнатися про рекомендації,щодо вибору професії та поповнили інформаційний багаж.

Training-6

Training-7