Гру

Діагностичні аналізи психологічного клімату в умовах проживання в гуртожику

Протягом жовтня-грудня місяця 2017 н.р.  в гуртожитках №1, № 2 та №3 МНУ ім. В. О. Сухомлинського були проведені діагностичні аналізи психологічного клімату в умовах проживання в гуртожику, а також моніторинг актуальних тематик студентської молоді, яка проживає в гуртожитках.

В процесі обробки результатів діагностик були впроваджені та проведені цикли тренінгових занять на такі тематики як: «Адаптація студентів-першокурсників»; «Розвиток творчого мислення»; «Баланс у стосунках. Психологія чоловіків та жінок»;  «Керування агресією»; «Цілепокладання. Постановка цілей та способи їх досягнення».

Тренером виступала студентка 7 курсу спеціальності «Психологія», волонтер психологічної служби університету Лисогор Ася.

analysis-1

analysis-2