Гру

Тренінгові заняття на тему «Стрес та навики саморегуляції»

5  та 6 грудня 2017 року в рамках Психологічної служби університету пройшли тренінгові заняття на тему  “Стрес та навики саморегуляції” для студентів 4 курсу спеціальності “Історія та право” Інституту історії, політології та права; для студентів 347 групи спеціальності “Соціальна педагогіка” факультету педагогіки та психології; для студентів 120 та 320 групи спеціальності “Біологія*” біологічного факультету.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Під час занять учасники дізналися про позитивні та негативні сторони стресу, ділилися власними способами подолання стресового стану.За допомогою тренінгів студенти зуміли проаналізувати, яке місце займає стрес в їх житті та збагатили свої знання щодо методів боротьби зі стресом.

Stress