Лют
2018

Увага! Підсумковий етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17 лютого відбудеться підсумковий етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Початок конкурсу о 08.30. Організатором виступила кафедра української мови і літератури.

Учасниками підсумкового етапу конкурсу цього року стали: в.о. директора Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, начальники управлінь, відділів освіти міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, члени журі підсумкового етапу конкурсу, переможці ІІ етапу конкурсу – учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти І-IV рівнів акредитації Миколаївської області, вчителі-філологи Миколаївської області.

Запрошуємо всіх бажаючих розділити радість перемоги до актової зали МНУ імені В. О. Сухомлинського.

mova