Жов
2017

Тренінгові заняття на тему «Побудова ефективної командної взаємодіЇ. Адаптація та згуртування групи та їх куратора»

Протягом вересня-жовтня місяця 2017 н.р. в рамках Психологічної служби університету були проведені цикл тренінгових занять на тему «Побудова ефективної командної взаємодіЇ. Адаптація та згуртування групи та їх куратора» для студентів 117 та 127 групи спеціальності «Психологія» разом з їх кураторами Чугуєвою І.Є. та Шевченко В.В. та 167 групи спеціальності «Логопедія» факультету педагогіки та психології; для студентів 136 групи та їх куратора Кордюк О.М. факультету іноземної філології; для студенток 148 групи спеціальності «Дошкільна освіта» та їх куратора Казанжи О.В. факультету дошкільної та початкової освіти; для студентів 101 та 111 групи спеціальності «Українська мова та література» філологічного факультету.

Adaptation-1

Adaptation-2