Лют
2018

У гуртожитку № 1 відбулося заняття «Де брати енергію та як підвищити власну ефективність?»

13 лютого 2018 року у гуртожитку № 1 відбулося заняття «Де брати енергію та як підвищити власну ефективність?». Тренером виступила студентка 717 групи Лисогор Ася.

Сьогоднішній ритм життя вимагає від нас особливих зусиль, щоб залишатися у формі. Потужний потік подій та інформації захльостує нас, і до кінця дня не залишається енергії на реалізацію поставлених цілей.

На занятті студенти дізналися Де брати енергію? Як навчитися швидко заряджатися і постійно залишатися в ресурсі? Як не вигорати?

Енергію можна відновлювати, якщо правильно харчуватися, мати повний сон, наповнювати себе емоціями та новими знаннями. Також відновленню енергії допомагає правильне планування своїх справ на кожен день, в цьому допоможе Матриця Ейзенхауера.

energy-1

energy-2