Лют

Майстер-клас «Зимова мандала бажань»

14 лютого 2018 року в рамках психологічної служби пройшов майстер-клас «Зимова мандала бажань» для студентів 127 та 227 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На занятті студенти намалювали власну барвисту мандалу, яка відображала їх індивідуальну енергію, що дозволяє змінити життя в бажаному напрямку: в любові, в здоров’ї, в сімейному благополуччі, гармонії з собою, багатстві, відносинах, роботі, навчанні та ін.

Основна частина роботи протягом майстер-класу була спрямована на роботу із запитами та бажаннями.

Під час виконання запропонованої тренером вправи на правильне формулювання власних бажань студенти самостійно визначали пріоритети та цілі, потім кожен створював свою унікальну Мандалу Бажань.

Створюючи самостійно мандалу бажань, заповнюючи кольором і заряджаючи своєю енергетикою, тим самим учасники притягують до себе бажане.

Найголовніше, сформулювати правильно свій намір та впустити його у своє життя !

bazhan