Лют

Тренінг на тему «Успішний студент. Кто він?»

5 лютого 2018 року в рамках Психологічної служби університету був проведений тренінг на тему “Успішний студент. Хто він?” для студентів 127 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Мета тренінгового заняття: Формування внутрішньої позиції успішної людини у студентів.

В ході проведення тренінгового заняття студенти виконували завдання, які були спрямовані на аналіз причин задоволеності (незадоволеності) пройденою сесією; розширення зони впевненості в собі; розробку особистого плану на другий семестр, що сприяє більш ефективному використанню наявних ресурсів; учасники активно брали участь у дискусіях, ділилися власним досвідом та враженнями щодо пройденого першого семестру.

student0502