Лют

Тренінг на тему «Особистісні границі. Як не втратити самого себе»

В рамках Психологічної служби університету був проведений тренінг на тему “Особистісні границі. Як не втратити самого себе” для студентів 317 групи спеціальності “Психологія”, 287 СК групи спеціальності “Соціальна робота” та 267 ЗФН групи спеціальності “Логопедія” факультету педагогіки та психології .

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На тернінговому занятті учасники пізнавали себе, інших людей та світ. А також – свої межі між тим і цим.

В процесі виконання вправ студенти зробили захоплюючі дослідження себе, образу свого особистого простору, своїх меж і звичних способів поводження з ними.Були присутні багато тілесних вправ на знаходження і усвідомленням своїх і чужих границь.

Учасники активно брали участь в тренінговому занятті, робили чіткий аналіз та висновки щодо кожної із запропонованих вправ, були щирими та відкритими під час їх виконання.

student0502-1

student0502-2