Лют

Тренінг «Теорія брехні»

6 лютого 2018 року в рамках психологічної служби пройшов тренінг «Теорія брехні» для студентів 574 групи Інституту історії політології та права спеціальності “Політологія” та 117, 127, 227 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Тренінгове заняття допомогло учасникам розібратися в тонкощах психології обману і навчитися розпізнавати брехню.

В процесі заняття студенти ознайомилися із причинами обману, проявами брехні у спілкуванні.

За допомогою практичних вправ учасники навчилися по жестам, мові, міміці, емоціям і поведінці визначати брехню; дізналися, як аналізувати справжні емоції співрозмовника.

Спілкування між учасниками і тренером пройшла у форматі живої дискусії. Учасники активно приймали участь в тренінговому занятті, задавати питання, включалися в розмову і брати участь в обговоренні та виконанні завдань.

training0602