Лют

Заняття «Колесо життєвого балансу»

7 лютого 2018 року в рамках Психологічної служби університету пройшло заняття з метафоричними картами “Колесо життєвого балансу” для студентів 117 та 127групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила волонтер психологічної служби Любінецька Анна (студентка 4 курсу спеціальності “Психологія”).

“Колесо життєвого балансу” – прийом, який допомагає зрозуміти, що людина бажає змінити у своєму житті. “Колесо” винайшов Дж. Майер, але тепер воно використовується на тренінгах в різних інтерпритаціях.

Задум цього прийому в тому, що аналізувати свої життєві пріоритети зручно за допомогою малюнка, де основні напрямки і цінності життя представлені як радіуси життєвого кола.

Учасники тренінгового заняття досліджували важливі сфери життя, шукали ресурси для зміни у сприятливу сторону, якщо є складнощі і незадоволення в тій чи іншій сфері життя.

Виконуючи цю вправу з використанням метафоричних асоціативних карт, студенти змогли домогтися максимального результату.

training0702-3