Лют

І етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки

21 лютого 2018 року відбулося відкриття 1 етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки.  В аудиторії № 126 університету зібралися студентські команди з факультету дошкільної та початкової освіти, філологічного факультету, навчально-наукового інституту історії, політології та права.

Учасників 1 етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки привітала доцент кафедри педагогіки та дитячої психології Вдовиченко Р.П. й побажала чесних змагань, перемог та цікавих вражень від боротьби  за звання сильніших.

З вітальним словом до зібрання звернувся  доцент кафедри педагогіки та дитячої психології  Наточій А.М., який  побажав чесних безкомпромісних змагань, наснаги та вдачі у фінальному випробуванні.

Нині – слово за студентами!

Olympiad-1

Olympiad-2