Лют
2018

Тренінг на тему «Тайм-менеджмент. Правильне планування свого дня та усього житття»

16 лютого 2018 року в рамках психологічної служби пройшов тренінг на тему “Тайм-менеджмент. Правильне планування свого дня та усього житття” для студентів 574 групи Інституту історії політології та права спеціальності “Політологія” та 417 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С. Мета тренінгу полягала у тому, щоб навчити керувати своїм часом за допомогою простих, але досить практичних технологій планування, що дозволить ефективно організувати роботу, навести порядок у справах, гарантовано отримувати потрібні результати, досягати цілей і знайти
час для себе, сім’ї і нових проектів.

В процесі тренінгу учасники ознайомилися з ефективню технологію планування, яка показала методи реалізації себе повною мірою, також дізналися, що насправді “з’їдає” дорогоцінний час і що робити, якщо в заплановані справи втручаються непередбачені обставини.

Студенти активно брали участь у тренінговому занятті, задавали питання, ділилися власним досвідом та думками.

Training1602-1

Training1602-2