Лют

Миколаївщина багатонаціональна: зберегти рідне, набути нове

22 лютого Соціокультурний форум “Миколаївщина багатонаціональна: зберегти рідне, набути нове”, ініційований кафедрою української мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського (модератор-І.Корнієнко), об’єднав науковців із різних вишів міста (ЧНУ імені Петра Могили, МУК імені адмірала Макарова, Миколаївський національний аграрний університет, Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”, Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв), високопосадовців, викладачів (Миколаївський коледж культури і мистецтв), учителів області, представників національних товариств Миколаївської області, студентів та громадськість.

У заході взяли участь народний депутат України Т.Кремінь, директор Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації О.Удовиченко, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської держадміністрації М.Димитров.

Дякуємо всім учасникам за продуктивний діалог та співпрацю! Кафедра впевнено стає справжнім майданчиком суспільної, наукової, культурної, громадської діяльності, зосереджуючи навколо себе найкращі сили нової української генерації.

Детальніше на Facebook.

forum-1