Лют

Практикум успіху для вчителя літератури

У зв’язку з нагальною необхідністю оптимізації викладання української й зарубіжної літератури в середній школі, зокрема у світлі широко обговорюваних фахівцями питань із потенційного сполучення ряду шкільних дисциплін, 22 лютого 2018 р. доцент кафедри української мови і літератури А. І. Гурдуз прочитав «відкриту» лекцію для вчителів-практиків м. Миколаєва і Миколаївської області «Оптимізація шкільного курсу літератури: елементи системного вивчення і проблеми культурологічної інтеграції».

Упродовж лекції було підтверджено продуктивність практично орієнтованих зустрічей університетських викладачів і шкільних учителів та засвідчено необхідність системності таких інтерактивних обговорень фахових проблем.

Лекція А. І. Гурдуза продовжила роботу кафедри української мови і літератури з популяризації результатів її досліджень та впровадження їх у навчально-виховних процес закладів вищої, середньої освіти та мережі бібліотек України.

Practicum-1

Practicum-2