Лют

Школа управлінської майстерності

На базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 64 була проведена Школа управлінської майстерності, яку проводили науково-методичний центр м. Миколаєва та науковці Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

В рамках школи розглядалась тема «Інтегрована особистісно орієнтована технологія в контексті Нової української школи» з доповіддю виступила завідувач кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, професор Якименко С. І. Викладачами кафедри початкової освіти Іванець Н. В. та Тарасюк А. М. був проведений майстер-клас «Сценарій інтегрованого дня».

School64-1

School64-2