МОВА – духовний скарб нації.
Це не просто засіб людського спілкування,
це те, що живе в наших серцях.
З малечку виховуючи в собі справжню людину,
кожен із нас повинен в першу чергу
створити в своїй душі світлицю,
у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.
Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері.
Згадаймо слова В. Сосюри: «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема». Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.
Протягом тижня на факультеті дошкільної та початкової освіти проходили заходи спрямовані на збереження й шанування рідної мови, як це робили наші славні предки. Слухали пісні, проводили вікторини, милувались поезією, прославляли мову в своїх особистих віршах і піснях.
23 лютого відбувся підсумковий концерт з врученням грамот переможцям конкурсів. Вручення проводила декан факультету дошкільної та початкової освіти професор Степанова Тетяна Михайлівна.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.