Лют

Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України»

22 лютого в концерт-холі «Юність» відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Вісім студентів різних вишів Миколаєва доводили глядачам та журі, що достойні звання кращого в місті, а саме змагання мало форму яскравого шоу.

Цього року, організаторами конкурсу «Кращий студент України в Миколаєві» стала громадська організація «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр», всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка», ВО «Міжнаціональний студентський парламент».

Організатори конкурсу зауважили на тому, що конкурсанти цього року – це успішне та креативне майбутнє України.

Концептом конкурсу було обрано тему кохання. Тому, усі учасники намагалися всілякими способами передати глядачам усю магію цього неповторного почуття.

Протягом трьох відбіркових етапів наші студенти були обрані представляти честь рідного університету. Так, в шоу за перемогу боролися: Маргарита Папкова, студентка філологічного факультету та Валентина Заінчковська, студентка Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського. За результатами конкурсу ІІ місце посіла Маргарита Папкова!

Окрім цих учасників, журі визначили переможців у профільних номінаціях. Так, «Кращим спортсменом» став Олег Кухарик, а «Кращим науковцем» Артем Кривцов.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших злетів! Пишаємось нашим талановитим студентством!

best-student-1

best-student-2