Бер
2018

«Молодіжна хвиля» разом з учнями Миколаївського морського ліцею імені професора М. М. Александрова досліджували особливості космічного простору

20.02.2018 р. STEM – студія «Молодіжної хвилі» запросила учнів Миколаївського морського ліцею імені професора М. М. Александрова до себе в гості. Студенти механіко-математичного факультету спеціальностей «Середня освіта (Фізика)» і «Середня освіта (Математика)» спільно з ліцеїстами досліджували особливості космічного простору «Сузір’я корифеїв» та спостерігали за перебігом явищ на інших планетах в «Чарівних світах».

Переможцями майстер-класів стали: команда «Техноманія» та подвійна зірка «ВР». Молодіжна хвиля вітає переможців та чекає творчих особистостей на фестиваль науки 12 травня 2018 р.

Youth_Wave-01

Youth_Wave-02