Лют

Кураторська година на тему «Зима, що нас змінила»

14.02.2018 р. у групах 162, 162пм відбулась кураторська година на тему «Зима, що нас змінила», присвячена вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні.

Студенти переглянули хроніку подій 20 лютого 2014 р. у фотографіях – «Майдан-революційний» та стрічку «Український аргумент» Сергія Маслобойщикова (у фільмі персонажі самі розповідають про себе, свої наміри, сподівання та прагнення у ті переломні дні).

Картина Сергія Маслобойщикова нагадує і пояснює за що, чому і навіщо вистояв і не здався Майдан, якими були надії героїв фільму та філософія Революції Гідості.

Усіх нас змінила Революція Гідності. Усіх нас об’єднує ідея єдиної, незалежної та сильної України…

Maidan-1

Maidan-2