logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського02
Бер
2018

Концертна програма «Мово моя журавлина»

     21 лютого 2018 року в актовій залі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся святковий захід, присвячений Всесвітньому дню рідної мови «Мово моя журавлина». Концертну програму підготували викладачі та студенти кафедри музичного мистецтва факультету педагогіки та психології.

     На початку концерту у виконанні хорового колективу «Барви» під керівництвом доцента Парфентьєвої І. П. пролунав твір сучасного київського композитора Євгена Станковича «Україно моя». У виконанні цього ж колективу прозвучали лемківська народна пісня «Гей, пливе кача» в аранжуванні відомої вітчизняної групи «Піккардійська терція», жартівлива українська народна пісня «Ой, дуб, дуба», а також пісня на слова Тіни Кароль та Миколи Бровченка «Україна – це ти» (музика Т. Кароль).

     Сольні номери були представлені студентами-вокалістами та виконавцями-інструменталістами. У виконанні Анни Тютенко, Олександри Малашевич (клас доцента Стріхар О. І.), Дамілі Турганової (клас викладача Ярошевської Л. В.) прозвучали твори відомих українських композиторів минулого та сучасності. У виконані вокального дуету у складі Вероніки Козачук та Вікторії Зроднікової (клас доцента Бєдакової С. В.) пролунала композиція на музику С. Вакарчука «Коли настане день», Анастасія Мунтян (клас доцента Щербака І. В.) представила «Українську думку» Василя Безкоровайного для домри, Антон Позняк (клас доцента Ревенко Н. В.) виконав «Коломийку» Мирослава Скорика для фортепіано.

     У концертній програмі також брали участь концертмейстери кафедри музичного мистецтва Слятіна І. О., Ілечко М. П., акомпаніатор Богдан Г. В.

     Глядачі святкового концерту студенти факультету педагогіки та психології, філологічного факультету та співробітники університету були захоплені майстерністю усіх учасників концерту.

Concert-1

Concert-2

Concert-5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: