logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського02
Бер
2018

Підвищуємо кваліфікацію: участь у тренінгу для викладачів ВНЗ з критичного мислення

     24 лютого 2018 р. викладачі кафедри початкової освіти Авраменко К. Б., Іванець Н. В., Тарасюк А. М. і Тимченко А. А. взяли участь у тренінгу для викладачів ВНЗ з критичного мислення, що став першим у серії тренінгів «Запитання і дискусія – основні інструменти сучасного викладача ВНЗ», який відбувся у Києві.

     Тренінг проводила Олена Пометун – член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професорка, наукова керівниця та консультантка українських і міжнародних освітніх проектів, авторка посібників, програм, у тому числі з розвитку критичного мислення, підручників, наукових статей, експертка з освітніх інновацій, засновниця Освітньої платформи «Критичне мислення».

     НА ТРЕНІНГУ ВИКЛАДАЧІ:

– ознайомились із сутністю поняття «критичне мислення», чому варто його розвивати, які методи складають цю технологію та як їх ефективно застосовувати;

– зрозуміли, як використовувати на практиці таксономію Б. Блума та організувати роботу з мисленнєвими операціями вищого рівня;

– дізнались, як організувати на заняттях дискусію у колі, панельну, групову та інші види навчальної дискусії й оцінити навчальну діяльність студентів.

     А ГОЛОВНЕ – отримали можливість попрактикуватися у застосуванні інтерактивних прийомів навчання, розвинути навички викладача і власне критичне мислення.

     По завершенню тренінгу викладачі отримали іменний сертифікат з вказаною кількістю годин навчання (8 годин).

training2402-1

training2402-2

training2402-3

training2402-4

training2402-5

training2402-6

training2402-7

training2402-8

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: