Бер

Філологи у взаємодії

22 лютого 2018 року відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету В. О. Сухомлинського з вчителями-філологами закладів загальної середньої освіти Миколаївської області.

Професор О. С. Філатова презентувала основні напрями роботи кафедри, розповівши про перспективи співпраці викладачів факультету з вчителями шкіл щодо можливості обміну науково-методичними розробками. Доц. І. Г. Родіонова представила інтелектуальну продукцію провідних доцентів спеціальності, акцентувавши увагу на заходах, що сприятимуть популяризації художнього слова та наукового мислення серед молоді.

Philologists-1

Philologists-2