Лют
2018

Тренінг на тему «Психологія взаємостосунків. Два різних світи чоловіків та жінок»

19 лютого 2018 року в рамках роботи психологічної служби пройшов тренінг на тему “Психологія взаємостосунків. Два різних світи чоловіків та жінок” для студентів 574 групи спеціальності “Політологія” та 414 групи спеціальності “Історія та право” Інституту історії політології та права, 117 ДФН та ЗФН, 227 та 317 групи спеціальності “Психологія”, 287 СК групи спеціальності “Соціальна робота” та 267 ЗФН групи спеціальності “Логопедія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Психологія щасливих стосунків – це серйозна щоденна робота двох людей, які хочуть досягти однієї і тієї ж мети.

В процесі тренінгу було розкрито такі теми:

– Чоловіча та жіноча психологія: загальне та відмінне, мислення, поведінка, потреби;

– Етапи розвитку відносин та еволюція психологічних особливостей як чоловіків, так і жінок;

– Закріплення свого Я-образу.

На тренінгу студенти оволоділи знаннями відмінностей у чоловічій і жіночій психології, способі мислення, в поведінці, поглядах, почуттях, потребах.

training1902