Лют

Практичне заняття з арт-терапії «Мій автопортрет»

20 лютого 2018 року в рамках роботи психологічної служби пройшло практичне заняття з арт-терапії «Мій автопортрет» для студентів-практикантів 317 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили студентка 227 групи Діденко Олена та консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На занятті за допомогою м’яких технік арт-терапії студенти змогли намалювати себе такими, якими вони себе бачать.

Усі свої почуття, асоціації, образи, все що знайшли у власному тілі учасники намагалися вилити на величезний аркуш паперу й намалювали свій автопортрет в натуральну величину!

Це заняття – досить глибоке занурення у Себе та захоплюючий медитативний процес.

Дякую усім за активну участь, позитивний та легкий настрій.

portrait-1

portrait-2