Лют

Тренінг «Формула безконфліктного спілкування»

23 лютого 2018 року в рамках роботи психологічної служби пройшов тренінг “Формула безконфліктного спілкування” для студентів 574 групи спеціальності “Політологія” Інституту історії політології та права, 117, 127, 217 та 317 групи спеціальності “Психологія”, 287 СК групи спеціальності “Соціальна робота” та 267 ЗФН групи спеціальності “Логопедія” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили консультант Психологічної служби Гулькова Д.С. та студенти 3 курсу Корня Юрій та Дармостук Вікторія.

Мета тренінгу: надання можливості учасникам тренінгу отримати досвід конструктивного вирішення конфліктних ситуацій

Під час тренінгового заняття студенти:

1. Ознайомилися з основними методами знаходження рішення в конфліктних ситуаціях;

2. Дізналися про способи вирішення конфліктних ситуацій;

3. За допомогою методики дізналися свій власний тип в реагуванні на конфліктну ситуацію.

Учасники тренінгового заняття в процесі виконання імітаційних ігор зрозуміли те, що може послужити причиною конфлікту; у роботі в парах та міні-групах навчилися формувати навички управління емоціями в ситуації спілкування зі співрозмовником,засвоїли техніки конструктивного рішення в міжособистісних конфліктах, а також під час групових дискусій та практичних вправ зрозуміли як вибирати спосіб поведінки в конфліктній ситуації.

training2302