Бер

Тренінг «Мотивація та цілепокладання»

26 лютого 2018 року в рамках роботи психологічної служби пройшов тренінг “Мотивація та цілепокладання” для студентів 574 групи спеціальності “Політологія” Інституту історії політології та права та 317, 417 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили консультант Психологічної служби Гулькова Д.С. та студентка 3 курсу Влада Міндрул.

Метою тренінгу є не тільки формування у студентів внутрішньої мотивації навчальної діяльності, а й розвиток ряду вольових якостей особистості, таких як терплячість, завзятість, наполегливість і цілеспрямованість.

За допомогою вивчення і розвитку мотивації навчальної діяльності студентів, а також їх вольових якостей особистості.

На різних етапах тренінгу тренери використовували відкриті питання, активне слухання, позитивну підтримку, зберігаючи принцип безоцінного відношення та екологічності.

Учасники мали можливість працювати в парах та індивідуально, збагачуючи свій досвід і формуючи особисту позицію.

training2602