Бер

Практичне заняття «Психологія привабливості»

27 лютого 2018 року у гуртожитку № 1 пройшло заняття «Психологія привабливості». Тренером виступила студентка 717 групи Лисогор Ася.

Привабливість людини це сукупність певних якостей та рис, які виділяють її на тлі інших і робить цікавою для оточуючих.

Міжособистісні стосунки охоплюють все наше життя і саме тому головним аспектом міжособистісних стосунків є привабливість однієї людини для іншої.

Важливим фактором формування привабливості є взаємність. Близькість інтересів, розуміння, позитивний відгук на будь-які наші прояви робить співрозмовника більш привабливим для нас.

Учасники заняття поділилися власними думками з цього питання та замислилися над тим як формується у них інтерес до інших людей.

training2702-1

training2702-2